KeUi IKU Aluekisassa la-su 31.10.-1.11.

27.10.2015

Kuvassa Iku-uintien finaali-iloa vuodelta 2013. Monia IKU-mitaleja uineet Lotta Räisänen (vas.) ja Hanna Kareinen.
Kuvassa Iku-uintien finaali-iloa vuodelta 2013. Monia IKU-mitaleja uineet Lotta Räisänen (vas.) ja Hanna Kareinen.

Keravan Uimarit Ikäkausiuintien Aluekisassa la-su 31.10.-1.11.

Keravan uimareiden Ikäkausiuimarit uivat 69 starttia Vantaalla järjestettävässä Etelä-Suomi 2 Aluekisassa. Kisassa karsitaan ympäri maata yhtä aikaa uitavissa aluekisoissa kustakin lajista ja matkalta 16 parasta jatkamaan kisaa IKU-finaaleissa, jotka ovat marraskuussa Seinäjoella.

Kannusta uimareitamme paikan päällä tai kotikatsomosta www.livetiming.fi

Kisakutsussa tietoa kisasta: http://www.uimaliitto.fi/uinti/arvokilpailut/ikm/2015-2016/kutsu-lrikm-aluekilpailut/

Aikataulut netissä http://livetiming.fi/file_archive.php?cid=2426

 

           
Ilmoittautumiset
LR IKM 2015 alkukilpailut ES2     2015-10-21    
SUiL       23:54:59    
2015-10-31            
             
Keravan Uimarit            
Yksilöstartit: 69            
Viestistartit: 0            
             
NimiSyntynytLisenssiNroLajin nimiAikaAllas
Dugan Berkan Alex 2002 02B228 4 P12,13 100m Vapaauinti [13-13] 01:26.57 [25 M]
Haara Reetta 2004 04A530 3 T-11,12 100m Vapaauinti [11-11] 01:52.59 [50 M]
Haara Reetta 2004 04A530 9 T11,12 100m Rintauinti [11-11] 01:55.51 [25 M]
Hakkarainen Aki 2003 03A251 4 P12,13 100m Vapaauinti [12-12] 01:10.25 [25 M]
Hakkarainen Aki 2003 03A251 18 P12,13 400m Vapaauinti [12-12] 05:26.86 [25 M]
Hakkarainen Aki 2003 03A251 26 P11,12 50m Perhosuinti [12-12] 00:38.31 [50 M]
Hakkarainen Aki 2003 03A251 34 P12, 13 100m Selkäuinti [12-12] 01:13.53 [25 M]
Hakkarainen Aki 2003 03A251 50 P12,13 200m Sekauinti [12-12] 02:53.67 [25 M]
Harju Sofia 2002 02A556 1 T13,14,15 200m Sekauinti [13-13] 03:03.95 [25 M]
Harju Sofia 2002 02A556 7 T13,14,15 100mPerhosuinti [13-13] 01:30.17 [50 M]
Harju Sofia 2002 02A556 15 T13,14,15 200m Vapaauinti [13-13] 02:47.20 [25 M]
Harju Sofia 2002 02A556 27 T13,14,15 100m Rintauinti [13-13] 01:40.79 [25 M]
Harju Sofia 2002 02A556 49 T13,14,15 100m Vapaauinti [13-13] 01:15.71 [50 M]
Innamaa Peppi 2004 04A426 3 T-11,12 100m Vapaauinti [11-11] 01:59.31 [50 M]
Innamaa Peppi 2004 04A426 9 T11,12 100m Rintauinti [11-11] 02:13.27 [25 M]
Jokinen Henri 2002 02A245 4 P12,13 100m Vapaauinti [13-13] 01:12.03 [50 M]
Jokinen Henri 2002 02A245 18 P12,13 400m Vapaauinti [13-13] 05:25.49 [50 M]
Jokinen Henri 2002 02A245 24 P13 100m Perhosuinti [13-13] 01:24.99 [50 M]
Jokinen Henri 2002 02A245 34 P12, 13 100m Selkäuinti [13-13] 01:17.98 [25 M]
Jokinen Henri 2002 02A245 50 P12,13 200m Sekauinti [13-13] 02:55.85 [50 M]
Kareinen Hanna 2000 00A012 1 T13,14,15 200m Sekauinti [15-15] 02:34.12 [25 M]
Kareinen Hanna 2000 00A012 15 T13,14,15 200m Vapaauinti [15-15] 02:17.05 [50 M]
Kareinen Hanna 2000 00A012 27 T13,14,15 100m Rintauinti [15-15] 01:14.77 [25 M]
Kareinen Hanna 2000 00A012 37 T13,14,15 800m Vapaauinti [15-15] 10:17.85 [50 M]
Kareinen Hanna 2000 00A012 45 T13,14,15 200m Rintauinti [15-15] 02:46.81 [25 M]
Kareinen Hanna 2000 00A012 49 T13,14,15 100m Vapaauinti [15-15] 01:02.16 [50 M]
Kareinen Jenny 2002 02A000 1 T13,14,15 200m Sekauinti [13-13] 02:59.40 [25 M]
Kareinen Jenny 2002 02A000 21 T13,14,15 400m Sekauinti [13-13] 06:24.23 [25 M]
Kareinen Jenny 2002 02A000 27 T13,14,15 100m Rintauinti [13-13] 01:27.30 [25 M]
Kareinen Jenny 2002 02A000 37 T13,14,15 800m Vapaauinti [13-13] 11:22.64 [25 M]
Kareinen Jenny 2002 02A000 41 T13,14,15 200mPerhosuinti [13-13] 03:15.51 [25 M]
Kareinen Jenny 2002 02A000 45 T13,14,15 200m Rintauinti [13-13] 03:12.47 [50 M]
Kirov Alexey 2004 04A642 6 P11 50m Rintauinti [11-11] 00:58.33 [50 M]
Kirov Alexey 2004 04A642 20 P11 50m Vapaauinti [11-11] 00:38.20 [25 M]
Kukkonen Nella 2003 03A326 3 T-11,12 100m Vapaauinti [12-12] 01:26.78 [50 M]
Kukkonen Nella 2003 03A326 9 T11,12 100m Rintauinti [12-12] 01:57.95 [50 M]
Kurikka Otso 2003 03A084 4 P12,13 100m Vapaauinti [12-12] 01:24.62 [25 M]
Kurikka Otso 2003 03A084 10 P12,13 100m Rintauinti [12-12] 01:49.99 [25 M]
Laaksonen Elina 2004 04A362 3 T-11,12 100m Vapaauinti [11-11] 01:36.16 [50 M]
Laukkanen Ville 1999 99A811 16 P14,15,16 200m Rintauinti [16-16] 02:57.89 [25 M]
Laukkanen Ville 1999 99A811 22 P14,15,16 100m Vapaauinti [16-16] 01:00.36 [25 M]
Laukkanen Ville 1999 99A811 52 P14,15,16 100m Rintauinti [16-16] 01:12.86 [25 M]
Lehtola Jarkko 1999 99B115 16 P14,15,16 200m Rintauinti [16-16] 00:00.00 [Yard]
Lehtola Jarkko 1999 99B115 22 P14,15,16 100m Vapaauinti [16-16] 01:04.55 [50 M]
Lehtola Jarkko 1999 99B115 36 P14,15,16 100mPerhosuinti [16-16] 01:13.62 [25 M]
Lehtola Jarkko 1999 99B115 52 P14,15,16 100m Rintauinti [16-16] 01:25.73 [50 M]
Löfgren Henrietta 2003 03A262 3 T-11,12 100m Vapaauinti [12-12] 01:15.87 [25 M]
Löfgren Henrietta 2003 03A262 9 T11,12 100m Rintauinti [12-12] 01:40.16 [50 M]
Löfgren Henrietta 2003 03A262 35 T11,12 100m Selkäuinti [12-12] 01:24.89 [25 M]
Löfgren Henrietta 2003 03A262 51 T11,12 200m Sekauinti [12-12] 03:08.11 [25 M]
Marjala Juho Elia 2003 03A275 4 P12,13 100m Vapaauinti [12-12] 01:13.06 [25 M]
Marjala Juho Elia 2003 03A275 18 P12,13 400m Vapaauinti [12-12] 05:26.14 [25 M]
Marjala Juho Elia 2003 03A275 26 P11,12 50m Perhosuinti [12-12] 00:36.56 [25 M]
Marjala Juho Elia 2003 03A275 50 P12,13 200m Sekauinti [12-12] 03:01.21 [25 M]
Räty Samuel 2003 03A661 4 P12,13 100m Vapaauinti [12-12] 01:17.42 [50 M]
Räty Samuel 2003 03A661 10 P12,13 100m Rintauinti [12-12] 01:43.28 [50 M]
Räty Samuel 2003 03A661 34 P12, 13 100m Selkäuinti [12-12] 01:29.65 [50 M]
Räty Samuel 2003 03A661 50 P12,13 200m Sekauinti [12-12] 03:20.09 [50 M]
Sinerkari Nanna 2004 04A366 3 T-11,12 100m Vapaauinti [11-11] 01:17.69 [25 M]
Sinerkari Nanna 2004 04A366 9 T11,12 100m Rintauinti [11-11] 01:42.45 [25 M]
Sinerkari Nanna 2004 04A366 25 T10,11 50m Perhosuinti [11-11] 00:42.32 [25 M]
Sinivuori Maari 2001 01A354 7 T13,14,15 100mPerhosuinti [14-14] 01:21.79 [50 M]
Sinivuori Maari 2001 01A354 21 T13,14,15 400m Sekauinti [14-14] 06:01.31 [25 M]
Sinivuori Maari 2001 01A354 41 T13,14,15 200mPerhosuinti [14-14] 03:02.90 [50 M]
Sinivuori Maari 2001 01A354 49 T13,14,15 100m Vapaauinti [14-14] 01:11.61 [50 M]
Toivo Helmiina 2003 03B018 3 T-11,12 100m Vapaauinti [12-12] 02:08.29 [50 M]
Toivo Herkka 2004 04A709 6 P11 50m Rintauinti [11-11] 00:57.00 [25 M]
Tulima Tilda 2001 01B144 15 T13,14,15 200m Vapaauinti [14-14] 03:52.42 [50 M]
Tulima Tilda 2001 01B144 27 T13,14,15 100m Rintauinti [14-14] 01:59.70 [25 M]